czwartek, 3 listopada 2016

Hej w końcu dotarła do mnie nagroda z konkursu Bell. 


Kilka słów o firmie.


FIRMA BELL JEST UZNANYM PRODUCENTEM I DYSTRYBUTOREM KOSMETYKÓW KOLOROWYCH. MOŻEMY POSZCZYCIĆ SIĘ PRODUKTAMI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE ŚWIATOWYCH STANDARDÓW.

 

Od 30 lat jesteśmy liderem wśród polskich marek pod względem popularności oraz sprzedaży na rynku. Nasze produkty są z sukcesem sprzedawane na rynkach kilkudziesięciu krajów, zarówno Europy Środkowo – Wschodniej jak i Europy Zachodniej. Jesteśmy obecni między innymi na tak wymagających i konkurencyjnych rynkach jak: Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Grecja, Rosja, Ukraina, Litwa, Łotwa, Białoruś, Słowacja, Bułgaria, Rumunia, Islandia, Pakistan, Azerbejdżan, RPA oraz Bliski Wschód. Ostatnio, do grona odbiorców kosmetyków marki Bell dołączyły: Singapur, Hong Kong oraz Estonia, a także Maroko, Iran oraz Tajwan.
Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych możemy nieustannie udoskonalać nasze kosmetyki. Posiadamy własne laboratorium R&D , w którym nasi specjaliści dbają o to, aby kosmetyki nie tylko upiększały, ale także pielęgnowały. Laboratorium mikrobiologiczne sprawuje kontrolę nad jakością produktów trafiających do naszych konsumentek. Na uwagę zasługuje również fakt, iż sami projektujemy i wykonujemy opakowania produktowe.
Wysoka jakość naszych produktów połączona z przystępną ceną sprawia, że możemy konkurować z producentami marek zagranicznych.
Jesteśmy przekonani, że dynamicznie zmieniająca się oferta firmy Bell zyska uznanie w oczach nawet najbardziej wymagających klientek.

A teraz pokaże wam co dostałam. 

 - kosmetyczka 

-cień do powiek z drobinkami 

-2 trwale barwiące błyszczyki do ust 

-puder brązujący

-matująco kryjący fluid z odżywczym Aloesem 

-2 trwałe szybko schnące lakiery do paznokci 

-lakier do paznokci-efekt żelu 

-wysuszający lakier nawierzchniowy 

 -matowa pomadka do ust 

1 komentarz:

  1. Też wygrałam podobny zestaw,w tym roku.Naczekałam się na niego ale było warto.Fajne produkty :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz to daje mi motywację do dalszego działania.
Zostaw link do swojej strony na pewno odwiedzę.
Jeśli Ci się podoba zaobserwuj, będę wdzięczna