poniedziałek, 5 września 2016

Hej 

Pokażę wam moje dzisiejsze przesyłki trochę się tego na zbierało zobaczcie sami. 

 1 Przesyłka od Sieci Limonka

 

Sieć Limonka została powołana do życia z dniem 1 stycznia 2015 roku przez Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców Polskich Elita z siedzibą w Wejherowie w odpowiedzi na oczekiwania członków Stowarzyszenia. Stowarzyszenie Kupców powstało 5 listopada 2013 roku i zostało założone przez 17 osób prowadzących działalność handlową. Na dzień dzisiejszy w skład Stowarzyszenia wchodzi 28 Członków prowadzących działalność w ramach prawie 100 sklepów spożywczych.
Jedną z podstawowych zalet sieci jest brak powiązań kapitałowych z jakimkolwiek dystrybutorem, co pozwala nam na zachowanie pełnej niezależności. System zaopatrzenia sklepów działa w oparciu o umowy handlowe Stowarzyszenia oraz o partnerską umowę z Grupą Chorten.

A w przesyłce znalazłam
-Kalendarz
- 10 balonów
-2 naklejki
- 2 pinsy

2 Przesyłka od Zamek w Malborku 

 Gotycki zamek w Malborku wzniesiony przez Krzyżaków w latach 1274-1457 jest jedną z największych twierdz średniowiecznej Europy i przykładem średniowiecznej architektury obronnej.
W latach 1309-1457 był siedzibą mistrzów Zakonu Krzyżackiego i stolicą Państwa Krzyżackiego. W latach 1457-1772 z tego miejsca panowali wojewodowie malborscy. W 1961 roku utworzono Muzeum Zamkowe, a w grudniu 1997 roku zamek został wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. 
Zamek niszczony, odbudowywany i przebudowywany w trakcie tych kilku stuleci zachował się do dziś i jest ogromna atrakcją tej części Europy. Co roku odwiedzają go turyści z całego świata. Wyprawa do malborskiej warowni to wspaniała i niepowtarzalna lekcja historii. Wspaniali malborscy przewodnicy zapewnią Państwu ciekawie spędzony na zamku dzień. Jest to jedno z niewielu miejsc na świecie, gdzie naprawdę można poczuć średniowieczną atmosferę, a nawet spotkać ducha rycerza (zwłaszcza wieczorami podczas "Światła i Dźwięku").
Muzeum czynne jest od 1 stycznia do 30 kwietnia w godzinach od 9 do 16. Pomiędzy 1 maja i 30 września od godziny 9 do 19:30, zaś od 1 października do31 grudnia w godzinach od 9 do 16. Muzeum jest nieczynne w poniedziałki, można jednak wtedy zwiedzać tereny zamku Muzeum Zamkowe oprócz zwiedzania samego zamku dysponuje szerokim wachlarzem wartościowych eksponatów, wystaw i imprez. Prezentowany jest tutaj największy w Polsce i unikalny w świecie zbiór bursztynu, szereg wystaw tematycznych pokazujących życie w dawnych wiekach, kolekcja broni i wiele innych.


 A w przesyłce znalazłam 
- ciekawe ulotki 
-piękne pocztówki


3 Przesyłka od Narodowy Fundusz Zdrowia w Krakowie 

- 4 torby eko
-3  długopisy 
-3 balony

4 Przesyłka od Narodowy Fundusz Zdrowia w Katowicach 

- ulotki 

 5 Przesyłka od Emotivo

Prezentmarzeń
Jest to serwis, który oferuje prezenty w formie niestandardowych atrakcji. Ponad 1500 różnych aktywności do zrealizowania w całej Polsce. Skok ze spadochronem, jazdy superautami, masaże oraz wiele innych sposobów na udany prezent.
GO-Racing
Powstał by spełniać motoryzacyjne marzenia. Sportowe samochody z najwyższej półki i kilkanaście torów w całej Polsce- możliwość przetestowania najlepszych aut i podszkolenia swoich umiejętności podczas wyścigów, rajdów, driftingu.
Niemul-Extreme Team
Kanały YouTube dla ludzi kochających mocne wrażenia i dobrą zabawę.
 
- 5 naklejek
-2 smycze
-katalog zestawów prezentowych
Serdecznie zapraszam na stronę www.emotivo.pl 


6 Przesyłka od IKEA  

 

 7 Przesyłka od Prawo i Sprawiedliwość Posłanki Beaty Szydło

-długopis
-smycz
-przypinka 
- notes  

 8 Przesyłka od  Biuro Poselskie Posłanki Elżbiety Witek

-smycz
-długopis
-przypinka
-pins
-pocztówka


9 Przesyłka od Archon projekty domów

- katalog

 Dziękuję serdecznie za cudowne przesyłki :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz to daje mi motywację do dalszego działania.
Zostaw link do swojej strony na pewno odwiedzę.
Jeśli Ci się podoba zaobserwuj, będę wdzięczna