wtorek, 25 października 2016

Sotin120 środek do czyszczenia szkła kominkowego

Witam Nadszedł czas na recenzję produktu który otrzymałam w ramach współpracy z Sklep Kosmetyczny Minerwa.net.  Znajdziecie tam 

-Kosmetyki do makijażu 

-suplementy diety

-kosmetyki do włosów 

 -do twarzy

--do ciała 

-do sprzątania 

-żarówki LED 


Sklep znajdziecie tutaj

Sklep Minerwa

allegro

ksiegarnia

Blog

Gabinet MinerwaSotin 120 środek do czyszczenia szkła kominkowego. 

Kilka słów od producenta Chemia dla profesjonalistów
Usuwa osady z sadzy i smoły. Polecany do czyszczenia szyb frontowych i ochronnych, przeszkleń pieców olejowych oraz innych części kominków i pieców.
Umożliwia wyczyszczenie szyby kominkowej z przypalonej sadzy bez użycia ostrych środków ściernych, dzięki czemu szkło pozostanie gładkie i błyszczące. Nieporysowane szkło jest bardziej odporne na ponowne zabrudzenie.
sposób użycia:
Czyszczona powierzchnia powinna być zupełnie zimna.  Przy pomocy atomizera rozprowadzić płyn cienką warstwą na czyszczone szkło. Pozostawić na chwilę do zadziałania. Nie dopuścić do wyschnięcia. Czyścic powierzchnię  wilgotną ściereczką. Wytrzeć do sucha i wypolerować szkło miękką suchą ściereczką.
środki ostrożności:
Chronić skórę i oczy. Czynność mycia kominka wykonywać w gumowych rękawiczkach. W przypadku dostania się preparatu do oczu przemyć dużą ilością wody i skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Moja ocena 

Niestety nie mam kominka ale produkt można stosować również do piecyków czy piekarników  a zapewne każdy z nas ma taki piecyk w domu. Podczas pieczenia nie wiem jak u was ale szybka mojego piekarnika jest ciągle ubrudzona a nie raz nie mam czasu wyczyścić go od razu a potem mam problem usunąć te zabrudzenia. Dzięki współpracy dowiedziałam się o Sotin 120 który bez problemu poradził sobie z brudem na szybie piecyka. 
Zastosowałam się do zaleceń producenta. Po rozpyleniu płynu odczekałam chwilę, żeby produkt zadziałał. Brud zniknął bez żadnego problemu. Obeszło się bez zbędnego szorowania. Następnie wypolerowałam szybkę i mój piekarnik aż błyszczał . A teraz pokażę wam zdjęcia przed i po i sami ocenicie. 

Przed
 
 PO

Produkt który testowałam na pojemność 30 ml. Więcej o tym produkcie znajdziecie tutaj klik
Cena  41.00zł za 500ml to naprawdę nie dużo a efekt końcowy zadowalający.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz to daje mi motywację do dalszego działania.
Zostaw link do swojej strony na pewno odwiedzę.
Jeśli Ci się podoba zaobserwuj, będę wdzięczna