wtorek, 5 lipca 2016

Miło jest dostać jakąś przesyłkę :)

Przesyłki jakie dostałam wczoraj :) 


Miło jest dostać jakąkolwiek przesyłkę. To zawsze podnosi mnie na duchu i poprawia mi humor. 

1 Przesyłka to próbka płynu do prania którą można jeszcze zamówić klikając tutaj

Surf Tropikalna lilia i Ylang Ylang to wspaniały bukiet dwóch najbardziej egzotycznych i kuszących kwiatów. Kobiecy i silny, słodki, kwiatowy zapach, jest ulubionym zapachem w światowych rankingach – znajduje się w pierwszej piątce najpopularniejszych zapachów świeżych kwiatów ciętych. Ylang ylang - kwiat słodki, aromat uwodzi zmysły i uspokaja ducha. Mówi się, że jego zmysłowy zapach tworzy poczucie euforii.

2 Przesyłka od Gmina Medyka

Medyka położona jest we wschodniej części WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO,w powiecie przemyskim. Znaczna jej cześć obejmuje obszar zwany "Bramą Przemyską". Od północy sąsiaduje z gminą Stubno, od południa z miastem i gminą Przemyśl, od zachodu z gminą Żurawica, a od wschodu granica gminy przebiega wzdłuż granicy państwowej polsko - ukraińskiej. Na terenie gminy zlokalizowane jest towarowo-osobowe przejście graniczne pomiędzy Polską a Ukrainą. Obszar gminy zamieszkuje 6511 osób (dane na dzień 2012-12-31) i liczy 61 km2. Centrum usługowo-administracyjnym oraz handlowym dla gminy Medyka jest miasto Przemyśl, które obejmujące obszar 44 km2, a zamieszkuje ok. 70 tyś osób. Gmina Medyka jest powierzchniowo najmniejszą gminą w powiecie. Jej gęstość zaludnienia wynosi 100 osób na km2. Największe jej miejscowości to: Medyka, Leszno i Torki. Te trzy miejscowości stanowią niemal 63% powierzchni gminy. Najmniejsze miejscowości to Hurko, Hureczko, Siedliska, Jaksmanice. Pod względem zaludnienia Medyka jest gminą o średnim zasobie ludności.

3 przesyłka od Gminy Jedlicze


Gmina Jedlicze to nie tylko pełna uroku gmina miejsko-wiejska w powiecie krośnieńskim, ale również prężny ośrodek przemysłowy. Na 58 km kw. mieszka ponad 15 tys. ludzi. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Moderówka, Długie, Chlebna, Dobieszyn, Jaszczew, Piotrówka, Poręby, Podniebyle, Potok, Żarnowiec. Gmina otrzymała m.in. tytuł Gminy Fair Play 2004, 2005, 2006 za całokształt działań związanych z obsługą inwestorów, ochroną środowiska i promocją gminy, a także tytuł Europejska Gmina, Europejskie Miasto.


-Plan miasta Jedlicze4 przesyłka od Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ
w przesyłce znalazły się
-Książka prawa pacjenta w Polsce
-Książka 100 pytań o EKUZ
-Przewodnik po leczeniu planowanym za granicą
-Koordynacja a Dyrektywa
-miara
-teczka


5 przesyłka od SkM
w przesyłce znalazłam
-2 ulotki
-zeszyt
-Kolorowankę
-smycz
-długopis metalowy
- 2 spinacze


serdecznie dziękuję za przesyłki :)

1 komentarz:

  1. Fajnie by było, gdybyś podawała linki na których zamówić różnego rodzaju rzeczy, bo te z NFZ bardzo mnie zainteresowały :)
    Pozdrawiam ciepło.
    matkapolka89.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz to daje mi motywację do dalszego działania.
Zostaw link do swojej strony na pewno odwiedzę.
Jeśli Ci się podoba zaobserwuj, będę wdzięczna