czwartek, 6 kwietnia 2017

Kampania Purina Cat Chow

Witajcie kochani nie było mnie tu dość długo mam nadzieje że to się zmieni. 


Przychodzę do was dzisiaj z Kampanią Purina CAT CHOW® dzięki Streetcom.pl 

Znacie tą stronę?

 Streetcom to agencja marketingowa, prowadząca kampanie dla różnych produktów. Ale nie tylko. Streetcom to także społeczność prawie 230 tysięcy konsumentów, którzy testują produkty i usługi. Streetcom to świetne miejsce dla młodych mam. Dużą grupę społeczności i najbardziej aktywną, jak mówią pracownicy agencji, stanowią właśnie mamy. To one bardzo chętnie testują kosmetyki do pielęgnacji dzieci, żywność, zabawki i wymieniają opinie na ich temat. Biorą też udział w kampaniach środków czystości, kosmetyków, produktów spożywczych dla całej rodziny.

 Już niedługo szykują się inne kampanie więc warto się zapisać do tej społeczności. Podsyłam wam link gdzie możecie się zarejestrować https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/94b90d4d71a46732a8ab4b8745633d86

 

Dobra wracajmy do Kampanii Purina 

Twój niesamowity kot potrzebuje wyjątkowych składników odżywczych, aby zdrowo zdrowo się rozwijać. Karma  Purina Cat Chow powstała z naturalnych składników - skomponowana z białka ze źródeł wysokiej jakości. Purina Cat Chow zawiera NATURIUM- połączenie włókna pokarmowego i źródło prebiotyków, które wspierają zdrowie układu pokarmowego kota. Wszystko po ta aby twój ulubieniec był szczęśliwy. 

 

W przesyłce znalazłam 2 rodzaje  próbek 

 

1 Purina Cat Chow Special Care Sterilised Bogata w Kurczaka- jest to specjalnie  opracowana karma dla dorosłych kotów równoważy wpływ zmian hormonalnych związanych zabiegiem sterylizacji. Dostosowany poziom białka i tłuszczu pomaga otrzymać silne mięśnie oraz prawidłową masę ciała. 


2 Special Care 3w1 Bogata w indyka- pełnowartościowa karma z formułą o potrójnych korzyściach i udowodnionym wpływie na ograniczenie odkładania się kamienia nazębnego nawet o 40%. Zawiera składniki mineralne zbilansowane pod kontem zdrowia układu moczowego oraz kompozycję włókna pokarmowego zmniejszającą dwukrotnie powstawanie kul włosowych w przewodzie pokarmowym kota. 

Karma bardzo zasmakowała mojemu kotowi. Wszystkie próbki zostały już rozdane po znajomych czy rodzinie.Karton w którym były zapakowane próbki okazał się bardzo fajnym domkiem dla mojego kota :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz to daje mi motywację do dalszego działania.
Zostaw link do swojej strony na pewno odwiedzę.
Jeśli Ci się podoba zaobserwuj, będę wdzięczna