poniedziałek, 30 maja 2016

Witam

Chciałam wam pokazać jakie paczuszki dostałam z ostatniego tygodnia. Są to wygrane z konkursów na Facebooku darmowe próbki z aptek a także gazety z dodatkami. Post ten podzielę na  części.

No to może zacznę od  gazet kupiłam je w biedronce:)
Pierwsza gazetka to  Mój Pies a w prezencie dostałam plakat ze słodkimi zwierzakami  i cudowną torbę na zakupy  ze  psiakiem w okularach.Kolejna Gazeta to Kropka TV a w niej znalazłam próbkę kapsułki do prania firmy SURF color o pięknym zapachem.
Moja przesyłka od O.B 

- Poradnik 
-ProComfort Night 
-ProComfort  

Przesyłka od BebiProgram 

-Teczka 
-okładka na książeczkę zdrowia 


Ostatnia Przesyłka od Juventas Olejki do masażu Relax Line zrobione są na bazie naturalnych składników, takich jak:
- olej z pestek słonecznika (Helianthus Annuus Seed Oil),
- ekstrakt z marchwi zwyczajnej, bogaty w witaminy: B1, B2, B6, D, M,E, K, PP, flawonoidy, składniki mineralne: żelazo, fosfor, wapń, miedź, kobalt, jod, mangan (Dacus Carota Sativa Root Extract),
- olejek marchewkowy, bogaty w witaminę A (Dacus Carota Sativa Seed Oil)

- próbka olejku do masażu Kokos
Dzięki swojemu przyjemnemu aromatowi olejek do masażu kokos działa odprężająco i relaksacyjnie. Ma właściwości uspokajające. Masaż z użyciem olejku pozwala rozładować stres i napięcie mięśni, doskonale nadaje się do aromaterapii i masaży relaksacyjnych. Nie zawiera sztucznych składników koloryzujących, ani substancji pochodzenia zwierzęcego.
SPOSÓB UŻYCIA: Produkt do użytku zewnętrznego. Należy nanosić na suchą, oczyszczoną, nienaruszoną skórę. Unikać kontaktu z oczami i ustami. Należy przeprowadzić próbę alergiczną, umieszczając niewielką ilość olejku na skórze. Po użyciu należy dokładnie umyć ręce. Olej nie jest przeznaczony dla dzieci. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

 -próbka Owoce leśne 
 Dzięki swojemu przyjemnemu aromatowi olejek do masażu owoce leśne działa odprężająco i relaksacyjnie. Ma właściwości uspokajające. Masaż z użyciem olejku pozwala rozładować stres i napięcie mięśni, doskonale nadaje się do aromaterapii i masaży relaksacyjnych. Nie zawiera sztucznych składników koloryzujących, ani substancji pochodzenia zwierzęcego.

-próbka Lawenda 
 Olej z lawendy ma działanie przeciwbólowe i odprężające. Kojąco działa na bóle i skurcze mięśniowe, działa przeciwzapalnie. Olej poprawia również stan przesuszonej skóry. Działa uspokajająco. Masaż z użyciem olejku pozwala rozładować stres i napięcie mięśni, doskonale nadaje się do aromaterapii i masaży relaksacyjnych. Nie zawiera sztucznych składników koloryzujących, ani substancji pochodzenia zwierzęcego.

-próbka drzewo sandałowe
 Dzięki swojemu przyjemnemu aromatowi olejek do masażu drzewo sandałowe działa odprężająco i relaksacyjnie. Ma właściwości uspokajające. Masaż z użyciem olejku pozwala rozładować stres i napięcie mięśni, doskonale nadaje się do aromaterapii i masaży relaksacyjnych. Nie zawiera sztucznych składników koloryzujących, ani substancji pochodzenia zwierzęcego.

 Przesyłka od Vivus 

-długopis 
-notes  Ostatnia przesyłka 
Serdecznie dziękuję za wszystkie przesyłki :) Zapraszam do komentowania i obserwacji. Chętnie zajrzę do Ciebie zostaw tylko link.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz to daje mi motywację do dalszego działania.
Zostaw link do swojej strony na pewno odwiedzę.
Jeśli Ci się podoba zaobserwuj, będę wdzięczna