środa, 7 marca 2018

Zakupy z Aliexpress

Zastanawiałam się nad napisaniem tego postu. Ale stwierdziłam, że czemu nie chciałam pokazać wam moje zakupy z aliexpress. Kupuje tam już od jakiegoś czasu i tak sobie myśle że warto jest podzielić się z wami tym co kupiłam moimi spostrzeżeniami odnośnie tych produktów. Kto wie może i wy będziecie chcieli zakupić takie przedmioty. No dobra nie przedłużam już więcej tylko zabieram się za pokazanie moich zdobyczy. 


Dzisiaj pokaże wam moje produkty biurowe.

1 Notes
Kolorowe kartki pokryte są czarną farbą , 
którą zdrapujemy przez pisanie drewnianym patyczkiem który otrzymujemy razem z notesem.
 Jest to fajna zabawa dla dzieci.
 Cena takiego notesu to  1.34 $

Tutaj znajdziecie link do tego produktu klik


2 36 długopisów żelowych 

Długopisy otrzymujemy zapakowane w  woreczku strunowym. Moje długopisy dotarły w całości paczka była dobrze zapakowana, żaden z nich się nie rozlał. 
Długopisy są bardzo fajne znajdziemy tutaj długopisy brokatowe neonowe czy pastelowe. Bardzo fajnie się nimi rysuje nie rozmazują się.Bardzo fajnie się nimi pisze. Zastanawiam się nad zakupem kolejnego zestawu gdyż paczka idzie do nas prawie 2 miesiące. 
 Długość długopisu to 12.8cm.
końcówka ma 0.5mm
 
 tutaj je  znajdziecie https://pl.aliexpress.com/item/New-36-Colors-A-Set-Flash-Gel-Pen-Highlight-Refill-Color-Full-Shinning-Refill-Painting-Pen/32704612147.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.ULvaRi

Za swoje zakupy zapłaciłam 7.17 zł 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz to daje mi motywację do dalszego działania.
Zostaw link do swojej strony na pewno odwiedzę.
Jeśli Ci się podoba zaobserwuj, będę wdzięczna