sobota, 30 września 2017

Gentle Day — szósta Kampania Ambasadorska


Jest takich kilka dni każdego miesiąca, kiedy nie czujesz się komfortowo i pewnie. Czy Ty też poszukujesz zdrowych i ekologicznych podpasek i wkładek, które usuwają nieprzyjemne zapachy oraz zapełniają wszechstronną ochronę przed przeciekaniem? Ja znalazłam takie produkty. Dziś przedstawię wam recenzję podpasek Gentle Day. Dzięki stronie Ambasadorka Kosmetyczna mam możliwość przetestowania podpasek firmy Gentle Day. 

Podpaski higieniczne Gentle Day® z paskiem anionowym przeznaczone są do stosowania podczas regularnych menstruacji. Wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów bardzo wysokim poziomem wchłaniania. Ponadto innowacyjne boczne ścianki chronią przed przeciekaniem. Podpaski nie powodują dyskomfortu i nie podrażniają skóry.
Szczególnie polecane są przy różnego rodzaju dolegliwościach podczas menstruacji. Podpaski Gentle Day eliminują napięcia, zaczerwienienia skóry, wysypki, bólu krocza, ponieważ doskonale przepuszczają powietrze, zapewniają suchą powierzchnię, a pasek anionowy zatrzymuje rozprzestrzenianie się bakterii wewnątrz podpaski.
Co niezwykle istotne do ich produkcji nie używa się materiałów szkodliwych i alergizujących, są całkowicie wolne od chloru, środków zapachowych i chemikaliów, które mogą powodować podrażnienia skóry. Ekologiczne podpaski Gentle Day® mają pH przyjazne dla skóry. Zapewniają uczucie świeżości i komfortu.

Górna warstwa podpaski – z włókna nietkanego, posiada dziurki w formie lejka, przez które ciecz szybko przedostaje się do wnętrza podpaski, nie wycieka i pozostawia suchą powierzchnię. Podpaska przepuszcza powietrze co zapewnia skórze oddychanie. Sterylne, unikalne opakowanie oraz pakowanie podpasek w oddzielne saszetki chroni przed wilgocią i mikroorganizmami.
 Podpaski pakowne są po 10 sztuk cena to około 11zł
Są naprawdę fajne nie krępują ruchów. Nie przemakają. zapraszam na stronę http://ambasadorka-kosmetyczna.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz to daje mi motywację do dalszego działania.
Zostaw link do swojej strony na pewno odwiedzę.
Jeśli Ci się podoba zaobserwuj, będę wdzięczna